HUAWEI, yeni MateBook 16s bilgisayarı tüketicilerin beğenesine sunuyor

Uzaktan çalışma ve eğitime yönelik küresel bir hareketle birlikte, büyük ekranlı, yüksek performanslı, hafif dizüstü bilgisayarlara yönelik artan bir talep var.

 

Son yıllarda dizüstü bilgisayarlar, olağanüstü depolama, yüksek performans ve akıllı etkileşimlerle ince ve hafif tasarımlara yöneliyor. Giderek daha fazla markanın 2021'de 16 inçlik dizüstü bilgisayarlarını piyasaya sürmesiyle birlikte, pazarın daha büyük ekranlı dizüstü bilgisayarlara yüksek talep görmesi öngörülebilir.

 

Evde, işte ve ötesinde

Covid-19 pandemisinin ardından, insanlar her işlerini görebilecekleri bir dizüstü bilgisayar arıyorlar. İş için, görüntülü aramalar ve belgeleri okumak için geniş, yüksek çözünürlüklü bir ekrana ihtiyaçları var ve evde, sinema ekranı netliğinde oyun oynamanın ve akışın keyfini çıkarmalarını sağlayan bir dizüstü bilgisayar istiyorlar. İşe gidip gelmeyi ve hareket halinde çalışmayı kolaylaştırmak için dizüstü bilgisayarlarının ince ve taşınabilir olmasına ihtiyaçları var.

 

Geleneksel olarak üreticiler, aynı zamanda ince ve hafif olan büyük bir ekran oluşturmayı ya da gerçekten taşınabilir bir dizüstü bilgisayara yeterince büyük bir ekran koymayı zor bulmuşlardır. Ancak HUAWEI, kullanıcılara yanlarında taşıması kolay, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar vererek her ihtiyacı karşılayan bir dizüstü bilgisayar yolunda öncülük ediyor.

 

Taşınabilirlik ve performansın dengelenmesi

Yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan sadece profesyoneller değil: öğrenciler derslerini giderek daha fazla çevrimiçi yapıyor ve salgından önce teknoloji konusunda bu kadar bilgili olmayan eski kullanıcılar, görüntülü arama yoluyla arkadaşları ve aileleriyle iletişim kurmayı benimsedi.

 Tüketiciler çeşitlendikçe, dizüstü bilgisayarlar ihtiyaçlarını karşılamak için gelişmek zorunda kaldı. Müşteriler daha yüksek bir performans düzeyi talep ettikçe ekranlar büyüyor ve HUAWEI, bilinen zarif, minimal tasarımdan ödün vermeden gereksinimlerine ayak uyduruyor.

 

Bunu, dar çerçeveli ve yüksek ekran-gövde oranına sahip dizüstü bilgisayarlar tasarlayarak yapıyor. Böylece erkan, neredeyse tüm kullanılabilir alanı kaplıyor. Gövde değişmeden kalarak dizüstü bilgisayar ağırlaşmak zorunda kalmadan her zamanki gibi yüksek performans gösterir.

 

Daha büyük bir ekrana doğru eğilim

Ekran, kullanıcıları dış dünya ile birbirine bağlayan, bilgi edinmelerini ve başkalarıyla etkileşime geçmelerini bir köprüdür. Daha iyi kullanıcı deneyimleri sunmak için daha büyük bir ekran çok önemlidir. Sektördeki üreticiler daha küçük boyutlu, daha büyük ekrana ve daha sürükleyici bir deneyime sahip cihazlar üretiyorlar. HUAWEI, PC endüstrisinde bu deneyimlerini FullView Display için kullanıyor.

 

HUAWEI bir adım daha atarak FullView Display'in dört taraflı mikro çerçevesini gerçekleştirerek onu HUAWEI MateBook ailesinin öncüsü haline getirdi.

 

Yüksek ekran-gövde oranı ve küçültülmüş çerçevelere ek olarak, dizüstü bilgisayarın ekranı ayrıca profesyonel düzeyde görüntü kalitesi, dokunmatik ekran deneyimi ve kullanıcı deneyimini daha da yükselten çeşitli etkileşimli deneyimler sunuyor.

 

Yeni 16 inç HUAWEI MateBook ile tanışın

HUAWEI kısa süre önce bu yeni trende uyacak şekilde tasarlanmış yepyeni bir bilgisayarı piyasaya sürdü. HUAWEI MateBook 16s ayrıca sürükleyici, 16 inç ekrana sahiptir. 90 ekran-gövde oranına, 3:2 en boy oranına ve kusursuz çözünürlük için FullView ekrana sahiptir. Ayrıca düşük mavi ışığa ve titreşimsiz, çift göz korumalı ekrana sahip olmasının yanında Intel’in en yeni ve yüksek performanslı 12. Nesil i9 işlemcilerini kullanarak her türlü zorlu başarım gerektiren işin altından rahatlıkla kalkabilir.

 

HUAWEI Online Mağaza’da satışa sunulan MateBook 16s’in 12. Nesil Intel i7 işlemcili versiyonu 26.999 ve i9 işlemcili versiyonu 29.999 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bilgisayarı satın alan tüketicilere ayrıca 6.500 TL değerinde HUAWEI MatePad T10S, HUAWEI CD Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası ve 2. Nesil HUAWEI Bluetooth Mouse hediye ediliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı