ÜNİVERSİTELER AÇILIYORMU ?

ÜNİVERSİTELER AÇILIYORMU ?

ÜNİVERSİTELER AÇILACAKMI ?

PEKİ GEÇEN SENE BUGÜN KAPATILAN ÜNİVERSİTELER NE ZAMAN AÇILACAK ? TÜRKİYE BU SORUNUN CEVABINI BEKLİYOR. ÜNİVERSİTELER AÇILIRSA NE ZAMAN AÇILACAK ? HİBRİT EĞİTİM SİSTEMİNİN UYGULAMANMASI NASIL BİR SONUÇ GETİREBİLİR ? BU GİBİ SORULARIN CEVABI HABERİMİZDE .

 

ÜNİVERSİTELERİN AÇILMASI İLE İLGİLİ YÖK’TEN HALA BİR AÇIKLAMA GELMEDİ. ANCAK BİLİM KURULU ÜYESİ PROF.DR. SERAP ŞİMŞEK YAVUZ BU KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU. YAVUZ ‘ RESTORANTLARI KONUŞUYORUZ AMA ÜNİVERSİTELER DAHA ACİL RİSK ALINACAKSA EĞİTİM İÇİN ALINMALI. EĞİTİM YOKSUNLUĞUNDA YAŞAM BELİRTİLERİ AZALIYOR’ .

 

PEKİ ÜNİVERSİTELER AÇILACAKSA HANGİ TARİHTE OLACAK ?

BİLİM KURULUNUN BU YÖNDEKİ AÇIKLAMALARINDAN NİSAN VE MAYIS AYLARINDAKİ AŞILAMA SONUÇLARINA GÖRE BAZI ŞEHİRLERDE OLMAK ÜZERE ÜNİVERSİTELERİ AÇILABİLECEĞİ AÇIKLANDI.

 

HİBRİT EĞİTİM SİSTEMİNİN UYGULAMANMASI NASIL BİR SONUÇ GETİREBİLİR ?

ÜLKEMİZDE HİBRİT EĞİTİM SİSTEMİNE GEÇEN 1 DEVLET ÜNİVERSİTE VE 6 ÖZEL ÜNİVERSİTE BULUNUYOR. BU KOŞULLARDA BİLİM KURULUNUN EN İYİ İHTİMALLE HİBRİT EĞİTİMİN MÜMKÜN OLACAĞI SÖYLENİYOR. PEKİ HİBRİT EĞİTİM SİSTEMİ’NİN UYGULAMASI ÜNİVERSİTELERDE NASIL OLACAK ? BUNUN CEVABI İSE ÖRNEK OLARAK SINIFTAKİ ÖĞRENCİ SAYISININ YARIYA İNDİRİLMESİ , İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN ONLİNE OLARAK DERSLERE GİRMESİ OLARAK SÖYLENEBİLİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER