ÜNAL KARAMAN’A BÜYÜK İFTİRA !!! HADSİZLER

ÜNAL KARAMAN’A BÜYÜK İFTİRA !!! HADSİZLER

 

TURGAY DEMİR’İN YALANI !!!

Bugün saat 9 sıralarında Beşiktaş yorumcusu olduğunu iddia eden eski fetö terör örgütü yalakası turgay demir bazı Tweetler attı. Turgay Demir Ünal Karaman’ı bariz bir şekilde şike ile suçladı.

İŞTE SÖYLEDİKLERİ

Yıllar önce bazı futbolcular ki aralarında Ünal Karaman da var, GS’den teşvik alarak Malatyaspor‘un anlına leke sürdüler. Şimdi kör gözün parmağına bazı futbolcuları oynatıp İrfan Buz takımın adını yeni bir şaibeye mi karıştıracak yoksa çıkıp adamca maç mı oynayacak göreceğiz!?

Kendini futbol yorumcusu ve yazarı olarak tanıtan bu yalancı bu tür iddialarda bulundu. Peki gerçekler neler. Gelin beraber bakalım.

GERÇEK ?

Attığı twitte belirttiği üzere 1986 yılında bazı malatyaspor’lu futbolcuların ve yöneticilerin teşvik primi aldığını belirtiyor. Oysa Ünal karamanın Malatyaspor’a transfer olduğu zamana bakarsak bu dönemden sonra yani 1987 yılında olduğunu görürüz. Bu bilgiden dolayı bu yalanın sadece ve sadece Göztepe üzerinde baskı kurmaktan başka bir nedeni yoktur.

AÇIKLAMA

Duman Haber ailesi olarak Turgay Demir’i sert bir dille uyarıyoruz. Ünal Karaman gibi bir adamı bir daha böyle bir olay ile ilişkilendirirseniz bunun sonuçları sizin için ağır olur. Turgay Demir isimli şahıs bu olaydan sonra bir açıklama yapıp özür dilemiştir. Bundan sonra kendisinin bu tarz açıklama yaparken kullandığı kaynakları bir kez daha gözden geçirip kamuoyuna sunmasını şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER