UĞURCAN ÇAKIR’IN YENİ ADRESİ !! İTALYA

UĞURCAN ÇAKIR’IN YENİ ADRESİ !! İTALYA

UĞURCA ÇAKIR İTALYAN’LARIN RADARINDA

Trabzonspor’da gelecek sezonun kadrosu oluşmaya başladı. Trabzonspor’da finansal fair play şartları yüzünden sattığı kadar transfer yapabilecek . Bu doğrultuda ilk gidecek isimlerin başında Uğurcan Çakır bulunuyor. Abdullah Avcı’nın transfere onay verdiği ve bu transferden gelecek olan bonservis ile gerekli mevkilere transfer yapılması durumunda transfere izin verdi.

İTALYAN’LAR ÇOK İSTİYOR

Gelecek senen Şampiyonlar Ligin’de boy gösterecek olan İnter Uğurcan Çakır transferinde sona çok yaklaştı . İnter kulübünün teknik direktörü Conte bu transferi bizzat kendi istediği İtalyan basınına yansıdı. Bu transferde kesenin ağzını sonuna kadar açan İnter Trabzonspor’un kapısını 20 milyon euro ile çalması bekleniyor. Trabzonspor’un Uğurcan Çakır için belirlediği bonservis bedeli ise 27 milyon euro .

AVRUPA ŞAMPİYONASI BEKLENECEK

Trabzonspor transfer komitesi bu yaz oynanacak olan Avrupa Şampiyonası sonrasında gelecek teklifleri değerlendirecek. Milli takımda birinci kaleci rolündeki Uğurcan Çakır şampiyonadan sonra değerine değer katacağı ve bundan dolayı Trabzonspor’un şampiyonadan sonra teklifleri kabul edeceği biliniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER