TRABZONSPOR’DAN MERT GÜNOK HAMLESİ

TRABZONSPOR’DAN MERT GÜNOK HAMLESİ

AVCI ÖĞRENCİSİNİ İSTİYOR

Trabzonspor’da transfer dönemi çok hızlı geçiyor. Abdullah Avcı’nın isteği doğrultusunda Başakşehir’in ve Milli takımın kalecisi olan Mert Günok için Trabzonspor harekete geçti.

32 yaşındaki file bekçisi istikrarlı performansı ile dikkatleri çekiyor. Abdullah Avcı’nın eski öğrencisi Mert Günok Abdullah Avcı döneminde a takıma girmiş ve Milli takım kalecisi olmuştu.

Trabzonspor yeni sezonda Uğurcan Çakır’ın yerini doldurmak için harekete geçti. Listede ilk sırada bulunan Mert Günok Trabzonspor’un bu sene ilk transferi olabilir.

Mert Günok aynı zamanda Trabzon doğumlu olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ailesinin bu transferi çok istediği ve Mert Günok’a Trabzonspor’a gitmesi konusunda baskı yaptığı gelen bilgiler arasında.

SÖZLEŞME DETAYLARI NELER

Trabzonspor Mert Günok transferi için Başakşehir kulübü ile masaya oturdu. Başakşehir yöneticileri Mert Günok için 2 milyon euro’luk bir bonservis bedeli belirledi.

Bonservis konusunda Başakşehir kulübü ile anlaşan Trabzonspor Mert Günok’a senelik 1 milyon euro’dan 3 yıllık anlaşma teklif etti. Trabzonspor Mert Günok’un yakın zamanda Trabzona gelmesini bekliyor.

1 thought on “TRABZONSPOR’DAN MERT GÜNOK HAMLESİ

  1. https://ertanhaber.com/ Ertan haber olarak doğru ve tarafsız haber olmayı amaçladık. Haberlerimiz objektif ve okunur anlaşılırdır. Ertanhaber.com ailesi olarak; son dakika haberler, gündem, ekonomi, sağlık, siyaset, köşe yazıları, eğitim, spor, teknoloji, polis adliye kategorilerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER