Zyxel, Nebula Bulut Destekli Yeni Ağ Çözümleri ile Okulların, İşletmelerin ve Ev Kullanıcılarının Ağına Güç Katıyor

Zyxel, bulut tabanlı ağ yönetim platformu Nebula üzerinden kurulumu, yapılandırılması ve yönetilebilmesi kolay olan, WiFi 6 teknolojisi destekli access point ailesinin ve GS1915 switch serisinin yeni ürünleri ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri, okulları ve ev kullanıcılarını yeni, uygun fiyatlı ve sorunsuz ağ çözümleri ile desteklemeye devam ediyor.

 

Bulut tabanlı ağ çözümleri lideri Zyxel Networks, WiFi 6 teknolojisi destekli access point ailesinin ve GS1915 switch serisinin yeni ürünlerini duyurdu.  Zyxel’in yeni ürünleri ile sunduğu gelişmiş ağ çözümleri küçük ve orta ölçekli işletmeler ile okullar ve ev kullanıcılarının ağ kabiliyetlerini güçlendiriyor. Ayrıca bulut tabanlı uzaktan yönetim platformu Nebula’ya "Just Connect" yaklaşımı doğrultusunda ağ çözümlerinin dağıtımı ve yönetimini basitleştiriyor.

 

Zyxel’den küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun maliyetli ağ çözümü

Ulusal Bağımsız İşletmeler Federasyonu geçtiğimiz ay, küçük işletmelerin 91'inin son dönemde tüm dünyada sektör bağımsız olarak artan maliyetlerin şirketleri üzerinde "önemli" veya "orta" derecede bir etkisi olduğunu kabul ettiğini ortaya koydu.

 

Zyxel, küçük ve orta ölçekli işletmelerin artan iş yapma maliyetlerinin düşmesine yardımcı olmak amacıyla Nebula destekli GS1915 switch serisi için geliştirdiği yeni ürünlerini pazara sundu. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en uygun fiyatlı hibrit çözüm olan 24 port gigabit akıllı switch, port başına 30W’a kadar gücü destekleyerek ek access point’lere ve kameralara ihtiyaç duyan kurulumlar için ideal bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

 

Switch, ağa bağlı cihazların ihtiyaç duyduğu gerçek gücü sağladıktan sonra, kalanını güç kullanımını optimize etmek için ayırıyor. PoE tüketim modu özelliği sayesinde switch’in daha fazla cihaza güç sağlamasına imkân veriyor ve sonuçta işletmeler için daha iyi bir yatırım getirisi sağlıyor.

 

Yüksek yoğunluklu ağlar için WiFi 6E teknolojili access point

Zyxel'in WiFi 6E access point serisinin en yenisi olan NWA220AX-6E, ultra yüksek hızlar ve düşük gecikmeli bağlantılar sunan yeni nesil WiFi 6E teknolojisiyle tam donanımlı olarak geliyor. 2,5 kat daha fazla kapasiteye sahip Zyxel'in en yeni access point modeli, yüksek yoğunluklu ağlara sahip kurumların aşırı WiFi kalabalıklığını ve tıkanıklığını azaltmalarına yardımcı oluyor. Bu yeni kablosuz access point, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek isteyen ofisler, kampüsler ve alışveriş merkezleri için mükemmel bir çözüm olarak karşımıza geliyor.

 

Diğer yandan ev kullanıcıları da Zyxel'in en yeni access point’ini kullanabilecek, çünkü yüksek yoğunluklu WiFi yetenekleri aynı zamanda sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik ve AR gibi gelişmekte olan teknolojilerle ev kullanıcılarını destekliyor ve gecikme olmadan ultra yüksek hızlar sunuyor.

 

NebulaFlex ile yönetmek çok kolay

Zyxel'in Nebula portföyüne yaptığı yeni eklemeler, kullanıcıların bağımsız ve Zyxel'in lisanssız Nebula bulut yönetim platformu arasında ağ yönetimi modlarını kolayca değiştirmeleri için genişletilmiş esneklik sağlayan NebulaFlex teknolojisi tarafından destekleniyor.

 

Zyxel Networks Türkiye Kanal Satış Direktörü Ömer Faruk Erünsal, “Nebula platformumuz, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en kapsamlı bulut tabanlı ağ yönetimi çözümü. Zyxel olarak pazardaki öncü konumumuzu sürdürmek amacıyla Nebula ürün portföyümüze yeni ürünler ekleyerek platformu geliştirmeye devam ediyoruz. Günlük işleri yapmak ve kişisel ihtiyaçları karşılamak için küçük ve orta ölçekli işletmeleri, okulları ve ev kullanıcılarını yeni, uygun fiyatlı ve sorunsuz ağ çözümleri ile güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı