MERAL AKŞENER’DEN ŞOK SÖZLER!!!

MERAL AKŞENER’DEN ŞOK SÖZLER!!!

İYİ PARTİ GRUP TOPLANTISINDA KONUŞAN AKŞENER İKTİDARA YÜKLENDİ

İyi Parti grup toplantısında konuşan meral akşener açıklamalarda bulundu. İyi Parti lideri Meral Akşener: “Gece yarısı yapılan gizemli atamalarla Türkiye’nin itibarı ayaklar altına alındı. Cehaletin Türk ekonomisine son 10 gündeki maliyeti 500 milyar lirayı buldu. Bu maliyeti saray zenginleri değil, çiftçilerimiz, esnaflarımız, sanayicilerimiz, çalışanlarımız ödeyecek” , diyerek merkez bankası başkanı değişikliği üzerinden hükümete yüklendi.

” İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KALDIRILIRSA SEZEN ÜNLÜ CİNAYETLERİ ARTACAK “

İyi Parti lideri Meral Akşener İstanbul Sözleşmesinin kaldırılmasının sonuçlarının ağır olacağını söyledi ve şu sözleri kullandı ; ” Attığın o imzadan sonra ne oldu biliyor musun? 5 aylık hamile Sezen bıçaklanarak katledildi. Adli tıp raporunu önüne koysunlar, iste ve ona bak. O bebeğe kaç bıçak darbesi düşüyormuş bir bak bakalım. 5 yaşında evlendirilmiş, 16 yaşında hamile kalmış 17 yaşında evlendirilmiş bu çocuğun canına nasıl vicdansızca kıymışlar bir gör. Gör de söyle o iş bitmiş mi sayın Erdoğan?” 

RAMAZAN AYI BOYUNCA KAPATILMASI KARARI ALINMASINA TEPKİ OLARAK AK PARTİ KONGRELERİNE YÜKLENDİ

Meral Akşener konuşmasında şu sözlere yer verdi ; ” Sizin lebalep kongrelerinizdeki keyfiniz Allah’ın sofrasından daha mı kıymetliydi? Kongrelerinize yasak getirecek bir durum yoktu da mübarek sofralarda mı aklınız başınıza geldi? Siz ne vicdansız ne izansız adamlarsınız. Lokantalarda üç beş kişi bir araya geline salgın yayılıyor da binlerce kişiyi getirdiğiniz kongrelerinizde virüs tatile mi çıkıyordu? Yazıklar olsun size yazıklar olsun, bu vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Salgının başından beri kurallara uymakta hassasiyet gösteren milletimizin sağlığını göz göre göre tehlikeye atmaktan çekinmediniz, sonra binlerce korona elçisi ülkemizin dört bir yanına dağıldı ve sonuç ortada.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER