LİEPZİG SÖRLOTH’U KİRALAYACAK

LİEPZİG SÖRLOTH’U KİRALAYACAK

TRABZONSPOR DEVREDE

Trabzonspor transfer çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın forvet hattına bir pivot santrafor istediği bilinmekte.

Abdullah Avcı’nın bu isteği doğrultusunda hedefine iki pivot santrafor alan Trabzonspor Cornellius ve Sörloth’un peşinde.

Abdullah Avcı’nın başında bulunduğu transfer komitesi forvet transferi için girişimlere başladı. İlk etapta hedef Sörloth. Alman ekibi Liepzig’de beklenen performansı gösteremeyen Sörloth’un kiralanması söz konusu.

Trabzonspor Sörloth için Liepzige yaptığı teklifte , Trabzonspor Sörloth’un olası bir başka takıma transferinde yüzde on’luk bir paya sahip. Bu yaz transfer döneminde Sörloth’u 1 senelik kiralamaya çalışan Trabzonspor bu paydan vazgeçecek.

Sörloth’un maaşının yarısını karşılamayı teklif eden Trabzonspor Liepzig kulübünden olumlu dönüş aldı. Şu anda Sörloth ikna edilmeye çalışılıyor.

Trabzonspor olası Sörloth transferini bitiremezse Cornellius ile sözleşme imzalayacak. Cornellius’un Trabzonspor’dan haber beklediği gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER