Canon, ENG Serisi kameralarını Haber Kameramanları Derneği üyeleriyle buluşturdu

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Aviteng iş birliği ile ENG serisi ürünlerini Haber Kameramanları Derneği üyeleriyle buluşturduğu özel bir etkinlik düzenledi. 

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, geçtiğimiz günlerde Ankara Sheraton Hotel’de yayıncılık sektörü için önemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Canon iş ortaklarından Aviteng iş birliği ile Haber Kameramanları Derneği üyesi TV ve haber kanallarından 40 kişinin katılımıyla ilk kez gerçekleşen bu özel etkinlikte birçok Canon ürünü tanıtıldı. 

Etkinlikte; Canon Eurasia İş Geliştirme Müdürü Erol Sönmez ve Aviteng ekibi tarafından Profesyonel Görüntüleme Sektörü dinamikleri ve pazar yaklaşımı anlatılırken Canon’un ürün portföyünden PTZ, XF605 ve XA Serisi ürünleri hakkında sunumlarla bilgilendirme yapılarak iş akışlarını kolaylaştıran çözümleri paylaşıldı. Katılımcılara ayrıca Canon’un yeni hibrit Cinema EOS kamerası R5 C ile birlikte PTZ CR-N500 & CR-N300, XF605 / XA65 / XA60 ürünlerini inceleme fırsatı sunuldu. 

Toplantı esnasında ölümsüzleştirilen anlar Canon sosyal medya hesaplarında yer alırken yoğun ilgi gören etkinliğin düzenli olarak gerçekleştirileceği bildirildi. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı