HALİL AKBUNAR TRABZONSPOR YOLUNDA

HALİL AKBUNAR TRABZONSPOR YOLUNDA

GÖZTEPE İLE TEMAS DEVAM EDİYOR

Trabzonspor’un transferde sorunlu olduğu bölgelere transferler yapmak için kolları sıvadı. Sağ açık bölgesine ilk transfer Gervinho ile yapılmıştı.

Abdullah Avcı seneye oluşturacağı kadroda çok yönlü kanatlar istiyor. Trabzonspor’un bu bölge için ikinci transferi Halil Akbunar olacak gibi.

Abdullah Avcı rotasyonlu bir kadro istediğini ve her bölgede en az 2 onbir futbolcusu istediği biliniyor. Bu doğrultuda Trabzonspor Halil Akbunar ile temasa geçti. İlk önce kulüp ile görüşen Trabzonspor Halil Akbunar transferini uygun bir maliyete bitirmek istiyor. Görüşmelerde son aşamaya gelen Trabzonspor transfer komitesi küçük detayları görüşüyorlar.

LİG’İN EN İYİLERİNDEN

Geçtiğimiz sezon göztepe ile müthiş bir sezon geçiren Halil Akbunar kariyerinin en iyi sezonunu geçirdi.

Halil Akbunar 11 çıktığı 39 maçta 10 gol 11 asistlik performans gösterdi. Attığı gollerin yanında akan oyunda gösterdiği performans ile gelecek sezon Abdullah Avcı’nın vazgeçilmezlerinden bir tanesi olacak gibi görünüyor.

Halil Akbunar 27 yaşında olması ve sol ayaklı olması Abdullah Avcı’yı sevindiriyor. Abdullah Avcı daha önce çalıştırdığı takımlarda orta sahada sol ayaklı futbolcu oynattığı gözlerden kaçmıyor. Zaman zaman orta saha pozisyonundada görev alan Akbunar tam Abdullah Avcı isteklerinde bir oyuncu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER