Yemeksepeti, Kullanıcılarının Doğum Günlerini İsimlerine Özel Videolarla ve Orman Hediye Ederek Kutluyor

Yemeksepeti’nden İsme Özel Doğum Günü Videolarıyla  Çok Anlamlı Bir Yenilik

 

Kullanıcılarının doğum günlerini, isimlerine özel videolarla kutlayan Yemeksepeti, sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratmak için hayata geçirdiği Yemeksepeti Ormanları’nı “İyi ki Doydun” videolarıyla kullanıcılarına hediye ediyor. Yemeksepeti ofisi ve Yemeksepeti Ormanları’nda gerçekleştirilen çekimlerle 750’den fazla isme özel hazırlanan videolar, doğum günü gelen kullanıcılara gösterilmeye başlandı.

 

Yemeksepeti kullanıcıları tarafından büyük ilgiyle karşılanan, isimlerine özel “İyi ki Doydun” kutlama videoları, Yemeksepeti çalışanlarının katkısıyla 750 isim için tekrar çekildi. Yemeksepeti’nin sürdürülebilirlik etkinlikleri kapsamındaki Yemeksepeti Ormanları projesi ile birlikte yeniden ele alınan videolar 1 yıllık yoğun bir çalışmayla ortaya çıkartıldı.     

 

Yemeksepeti kreatif ekibinin imzasını taşıyan proje, Yemeksepeti’nin iç yapım işlerinden biri olması sebebiyle de büyük önem taşıyor. Projenin teknik kısımlarında ise Yemeksepeti’nin CRM, Pazarlama Teknolojileri, IT, Ürün ve Analitik ekipleriyle birlikte, prodüksiyon ekibi etkin rol aldı.   

 

Ofis ve saha operasyonlarından kaynaklanan karbon salımını dengeleme çalışmaları kapsamında hayata geçirilen “Yemeksepeti Ormanları”, isimlerine özel videolarla birlikte Yemeksepeti kullanıcılarına doğum günü hediyesi olarak verilmiş oldu.

 

2020 yılındaki karbon emisyonlarına karşılık gelmesi için 20.100 adet fidanlık bir orman oluşturan Yemeksepeti; 2021 yılı için de bu ağaçlandırma projesini toplamda 72.800 fidana ulaştırarak, direkt sorumlu olduğu karbon ayak izini dengeleme yolunda önemli bir adım attı. Yemeksepeti’nin en dikkat çeken sürdürülebilirlik çalışmalarından biri olan “Yeşili Koruyalım” butonu sayesinde ise geçtiğimiz yıl toplam 926 ton daha az plastik tüketilmesi sağlandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı