Tekirova Mahallesi’nde 40 yıldır yapılmayan dere ıslah çalışmaları çözüme kavuşuyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tekirova Mahallesi’ndeki dere ıslah çalışmalarını yerinde inceledi.

 

İncelemeler sırasında Belediye Başkanı Topaloğlu’na, Kemer Belediyesi meclis üyesi Recep Yılmaz ile Kemer Belediyesi Tekirova Mahalle Sorumlusu Adem Barış da eşlik etti.

 

Tekirova Mahallesi Cumayeri mevkisindeki derede ıslah çalışmaları hakkında belediye personelinden bilgi alan Başkan Topaloğlu, mahalle sakinlerinin taleplerini kısa sürede değerlendirdiklerini ve çalışmalara başladıklarını hatırlattı.

 

Topaloğlu, yapılan ıslah çalışmalarının hızla ilerlediğine dikkat çekerek, “Vatandaşlarımız buradaki dereden karşıya geçmek zorunda kalıyordu. Buradaki ıslah çalışmalarımızı tamamladıktan sonra bu sorun ortadan kalkacak. Yaklaşık 40 yıllık sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Dere üzerine yapılacak olan köprü sayesinde de vatandaşlarımız derenin karşı tarafına rahatlıkla geçebilecek. Halkımız için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Tekirova mahalle sakinleri de yaklaşık 40 yıllık sorunun çözüme kavuşacağı için mutlu olduklarını belirterek, emeklerinden dolayı Başkan Topaloğlu ve belediye personeline teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı