GALATASARAY VE FENERBAHÇE ARASINDA ŞAMPİYONLUK SAYISI ATIŞMASI

GALATASARAY VE FENERBAHÇE ARASINDA ŞAMPİYONLUK SAYISI ATIŞMASI

GALATASARAY VE FENERBAHÇE SON GÜNLERDE BU KEZ 1959 ÖNCESİ ŞAMPİYONLUKLARI İÇİN KARŞI KARŞIYA GELDİ.

İKİ TAKIMIN YÖNETİCİLERİ KULÜP TELEVİZYONLARINDA BİRBİRİNİ HEDEF ALAN AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

ÖNCE FENERBAHÇE YÖNETİCİSİ METİN SİPAHİOĞLU YAPTIĞI AÇIKLAMADA “ÖNCELİKLE BU KONUŞMA BOYUNCA YAPACAĞIMIZ AÇIKLAMALAR VE ÜSLUP İÇİN ŞİMDİDEN KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLİYORUZ . BELKİ DE İKİ KATIM YAŞINDAKİ GALATASARAY BAŞKANI SAYIN CENGİZ’İN AÇIKLAMALARINA CEVAP VERMEKTEN HİCAP DUYUYORUM ANCAK ATILAN İFTİRALARI BELGELERLE ÇÜRÜTMEK BİZİM GÖREVİMİZ. FENERBAHÇE CUMHURİYETİ BİR METAFORDUR. BU ÇALIŞMALARIMIZ, YENİ DEĞİL ALTI YILLIK BİR ÇALIŞMA. 28 ŞAMPİYONLUK VURGUMUZU YILLARDIR YAPIYORUZ. BAKIN BU DA GALATASARAY’IN KENDİ RESMİ YAYININDAN BİR SAYFA . BAKIN KENDİ 1939 ŞAMPİYONLUKLARINI NASIL İLAN ETTİLER NASIL PAYLAŞTILAR . GALATASARAY RESMİ YAYININDA AÇIKÇA 1939 YILINDA KAZANDIKLARI ŞAMPİYONLUĞUN YEREL DEĞİL ULUSAL BİR ŞAMPİYONLUK OLDUĞUNU KABUL EDİYORSUNUZ . SİZ BUNLARI YAYINLARKEN BUGÜNKÜ BAŞVURUMUZU HESAP EDEMEDİNİZ . HESAPLAMADA SİZ ÇIKIP DİLEKÇE VERİYORSUNUZ YAYINLAR YAPIYORSUNUZ .TARAFSIZ BİR KANALDA YA DA SİZİN KANALINIZDA ÇIKALIM KONUŞALIM. BELGELERLE, ARGÜMANLARLA.

GALATASARAY YÖNETİCİSİ YUSUF GÜNAY İSE AÇIKLAMALARINDA” “FENERBAHÇE , SON YILLARDAKİ BAŞARISIZLIKLARINI ÖRTMEK VE GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEK ADINA YAKIN BİR TARİHTE TFF’YE BAŞVURUDA BULUNMUŞTUR .”

“FENERBAHÇE YÖNETİCİSİNİN CAMİAMIZ İÇİN KULLANDIĞI VE SARF ETTİĞİ SÖZLER SON DERECE YANLIŞ VE ASLA KABUL EDİLEMEZ . SORUMLULUK SAHİBİ BİR KİŞİNİN AĞZINDAN ÇIKMAYACAK SÖZLER . GALATASARAY SPOR KULÜBÜ , BU ÜLKENİN EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR .”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER