GALATASARAY BAŞKAN ADAYI BURAK ELMAS’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

GALATASARAY BAŞKAN ADAYI BURAK ELMAS’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

GALATASARAY BAŞKAN ADAYI BURAK ELMAS KULÜP TELEVİZYONUNA ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

GALATASARAY BAŞKAN ADAYI BURAK ELMAS:”ÇÖZÜMÜ BİRLİKTE ÜRETMEK ADINA TÜM GALATASARAY PAYDAŞLARIYLA GÖRÜŞMELER YAPTIK VE BU ÖNEMLİ YOLA ÇIKTIK.”

BURAK ELMAS: “BU YOLA ÇIKARKEN SORUNLARI TEK TEK TESPİT EDİP, BU SORUNLARA ÇÖZÜM GETİREBİLECEK LİYAKAT SAHİBİ, KENDİ HAYATLARINDA BU TÜR OLAYLARI BAŞARMIŞ GALATASARAYLILARI BİR ARAYA GETİRDİK.”
BURAK ELMAS: “EYLÜL 2020’DEN BERİ DE HIZLI BİR ŞEKİLDE GALATASARAY SORUNLARINI TESPİT EDİP, BU SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ. HER GÜNÜMÜZÜ SEÇİM OLMUŞ VE İŞİN BAŞINA GEÇMİŞ GİBİ YÜRÜTÜYORUZ.”

BURAK ELMAS’IN FATİH TERİM HAKKINDA AÇIKLAMALARI;

“İLK BU SÖZLEŞME LANSE EDİLDİĞİ ZAMAN KİMSE OPSİYONDAN BAHSETMEDİ. FATİH HOCA SÖYLEDİĞİNDE ÖĞRENDİK. FATİH HOCAMIZI ÇOK SEVERİM. ŞU ANDA TABİ ETİK GEREĞİ HOCAMIZLA GÖRÜŞMEMİZ PEK MÜMKÜN DEĞİL. BEN ÇOK İSTERİM DEVAM ETMESİNİ. “BURAK ELMAS : “KAFASINDA NELER VAR BİLMİYORUZ. BEN ŞUNA İNANIYORUM; DOĞRU BİR YÖNETİMLE GÜZEL BİR ŞEKİLDE GEREKLİ ORTAM SAĞLANIRSA, FATİH HOCA ÇOK BÜYÜK BİR FARK YARATIR. ONA GEREKLİ ORTAMI SAĞLAMAK VE YAPMASI GEREKENLERİ YAPMASININ SAĞLANMASI GEREKİR.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER