EKREM İMAMOĞLU’NDAN 2023 SEÇİMİ MESAJLARI

EKREM İMAMOĞLU’NDAN 2023 SEÇİMİ MESAJLARI

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU ” 2 SENE SONRA BU ÜLKEYİ MİLLET İTTİFAKI YÖNETECEK ” DEDİ.

KRT TV’DE ŞİMDİKİ ZAMAN PROGRAMINA KONUK OLAN  İMAMOĞLU GÜMDEMİ DEĞERLENDİRDİ. KANAL İSTANBUL YAPIMINA TEPKİ GÖSTEREN İMAMOĞLU 2023 SEÇİMLERİ İÇİN İDDİALI KONUŞTU. İMAMOĞLU “İSTANBUL’A KİM İHANET EDERSE HESABINI VERİR. 2 SENE SONRA BU ÜLKEYİ MİLLET İTTİFAKI YÖNETECEK. BU YAPILANLAR, BU İŞİ YAPANLAR BU FİNANSI VERENLER DEVLET VE MİLLETİN AKLINDAN ÇIKMAYACAK.”

“GÖREVE GELDİĞİMİZ ANDAN İTİBAREN BİRÇOK ALANDA KOŞUYORUZ, ÇALIŞIYORUZ. BİRİNCİ YILDAN İTİBAREN EN BÜYÜK SORUMLULUĞUZ YOKSULLUKLA MÜCADELE. YOKSULLUKLA MÜCADELE BÜTÇEMİZ DÖRT KATINA ÇIKTI. BİR DE GÖRÜNMEYEN BÜTÇELERİMİZ VAR. YAKLAŞIK 800 MİLYON’U AŞAN BİR BÜTÇEDEN BAHSEDİYORUZ.”

ASKIDA FATURA KAMPANYASIYLA 230 BİN AİLEYE YARDIM YAPILDIĞINI KAYDEDEN İMAMOĞLU AYRICA İSTANBUL’DA 1 MİLYONA YAKIN BOŞ ADRES OLDUĞUNU BELİRTTİ.

” YAPIMI DURAN SEKİZ METRO HATTINDAN YEDİSİNİ BAŞLATTIK. SADECE MAHMUTBEY-ESENYURT HATTI KALDI. ONA DA EN KISA ZAMANDA BAŞLAYACAĞIZ.”

“1453’te fethi yapıp bu kenti bize armağan eden Fatih Sultan Mehmet’in emanetine, 5 yıl işgal altında kalıp 1923’te kurulan Cumhuriyet ile beraber teslim alınan, işgalden kurtulan, Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti bu güzel İstanbul’a ihanet eden kim varsa gelecekte hesabını verir. Bunun adı bürokratmış, bunun adı bakanmış, inşaat şirketiymiş, ister yerli, ister yabancı olsun. Bu devletin ve bu milletin hafızası bunun hesabını sorar.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER