Yeni nesil dijital sigortacılık platformu Juno’dan “Başka Kasko”

Juno, kasko branşında bir ilki gerçekleştirerek “kullandığın kadar öde” dönemini başlatıyor. Juno’nun yeni ürünü Başka Kasko, aracını az kullanan, ancak genişletilmiş kasko teminatlarından faydalanmak isteyen araç sahiplerine, poliçe priminin yüzde 40’ına varan fiyat avantajı sunuyor.  

 

Anadolu Sigorta, tüketicilerine yeni bir dijital sigortacılık deneyimi sunmak amacıyla geliştirdiği juno platformuna yeni ürünü Başka Kasko’yu ekledi. Başka Kasko, uygun fiyatı, para puan özelliği ve genişletilmiş kasko teminatlarıyla benzersiz avantajlar sunuyor. Bu ürünü tercih eden araç sahipleri, aylık araç kullanımlarının 500 km’den az olduğunu göstererek aylık prim taksitlerinin yüzde 40’ı kadarını para puan olarak kazanabiliyor. 

 

Başka Kasko sigortasına, juno mobil uygulaması veya junolu.com websitesi üzerinden hızlıca teklif alarak sahip olmak mümkün. Satış süreçleri tamamen dijital olarak yönetilen Başka Kasko, kullandığın kadar öde özelliğiyle Türkiye sigorta sektöründe bir ilk.

 

Başka Kasko, müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve dijital müşteri deneyimi önceliklendirilerek tasarlandı. Sigortanın kullanımı şu şekilde işliyor; Sigortalı, her ay kilometre kadran fotoğrafını çekerek juno uygulamasına yüklüyor. Kullanımın 500 km altında olması durumunda aylık taksit tutarının 40’ı kadar para puan kullanıcının juno cüzdanına yükleniyor. Sigortalı, kazandığı para puanları juno uygulaması üzerinden yakıt puana dönüştürerek Opet istasyonlarında akaryakıt alımında kullanabiliyor.

 

 

 “Başka Kasko ile pek çok araç sahibi sigortaya başka bir açıdan bakacak”

 

Çevik dönüşüm stratejisiyle, tüm paydaşlarına fayda sağlayacak yeni ve pratik iş yapış şekilleri geliştirdiklerini ve bu sayede dijitalleşme anlamında önemli adımlar attıklarını ifade eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “Dünyada dijitalleşme temelli gelişim ve dönüşümün hızı artıyor. Biz de Türkiye’nin en yenilikçi ve öncü sigorta şirketi olma vizyonumuzla ürün geliştirme süreçlerimizi çevik bir yapıya dönüştürüp 4 ay gibi çok kısa bir sürede yepyeni dijital bir ürün tasarladık. Dijitalleşme, inovasyon gibi kavramları çok erken dönemde gündemine almış bir şirket olarak başlattığımız çevik dönüşüm yolculuğu hızla meyvelerini vermeye devam ediyor. Bu kapsamda daha iyi veri analizi yapıyor, yapay zekâ ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha uygun ürünleri çevik sistemimizle geliştiriyoruz. Başka Kasko da bunlardan biri.” 

 

Erberk, “Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz ürünümüz, araç sahiplerinin kullanım alışkanlıklarına göre değişen fiyat avantajları sunuyor. Artan yakıt fiyatları ve evden çalışma gibi sebeplerle aracını az kullanan müşterilerin bütçesine katkı sağlayan Başka Kasko, aynı zamanda araç kullanımını azaltmaya teşvik ederek karbon salınımının düşürülmesine de destek oluyor. “Kullandığın kadar öde” diyerek müşterilerimize her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Sunduğu yenilikçi avantajlarıyla Başka Kasko’nun pek çok araç sahibinin sigortaya bakış açısını değiştireceğine inanıyoruz” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı