CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY :3 YERLİ AŞIMIZDA İNSAN DENEYLERİ BAŞLADI

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY :3 YERLİ AŞIMIZDA İNSAN DENEYLERİ BAŞLADI

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY 3 YERLİ AŞIDA İNSAN ÜZERİNDE DENEMELERE BAŞLADIĞINI AÇIKLADI.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY ANKARA ŞEHİR HASTANESİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNDU. FUAT OKTAY YAPTIĞI AÇIKLAMADA”BUGÜN FİİLİ OLARAK ÇALIŞILAN 18 AŞIMIZ VAR. BUNLARIN YEDİSİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ. BUNLARDAN ÜÇÜNDE İNSAN UYGULAMALARI BAŞLAMIŞ DURUMDA. HERHANGİ BİR HASTALIĞI OLMAYAN, SAĞLIKLI VE KORONAYA YAKALANMAMIŞ VATANDAŞLARIMIZI BURADA GÖNÜLLÜ OLMAYA DAVET EDİYORUM. NE KADAR ÇOK GÖNÜLLÜ OLURSA AŞI ÇALIŞMALARINDA NETİCEYE O KADAR ÇABUK ULAŞIRIZ.”

İTALYA BAŞBABAKANI MARIO DRAGHI’NIN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A YÖNELİK AÇIKLAMALARINA”KENDİ ÇİRKİNLİKLERİNİN BİZE YANSIMASI OLARAK GÖRÜYORUZ. AVRUPA NEZDİNDE SEÇİM DÖNEMİNDE BİZ ONU ÇOK YAŞIYORUZ. YANİ KENDİ SEÇİMLERİNDE, KENDİ İÇ KAMUOYULARINA DÖNÜP DAHA FAZLA OY ALABİLMEK ADINA DIŞARIYA DÖNÜP TÜRKİYE’Yİ KULLANMA OLAYI. HATTA BİZ BUNU BAŞKA ÜLKELERDE DE ÇOK KEZ GÖRDÜK.”

  1. ” EĞER DİKTATÖRLÜĞÜN NE OLDUĞUNU GÖRMEK İSTİYORSA YAKIN TARİHİNE BAKSIN. ÇOK DAHA NET GÖRÜR. CUMHURBAŞKANIMIZA GELİNCE, FAZİŞMİN VE DİKTATÖRLÜĞÜN HER TÜRLÜ KARŞISINDA DURAN BİR EKİBİ VARDIR. CUMHURBAŞKANIMIZ SON YİRMİ YILA BAKILDIĞINDA HER SEÇİMDE HALKIN TEVECCÜHÜ İLE DEFALARCA SEÇİLMİŞTİR.DOLAYISIYLA KİMSE POPULİZM YAKALAMA UĞRUNA TÜRKİYE’Yİ KARŞISINA ALAMAZ.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER