CORNELLİUS ‘ YILAN MASALI ‘

CORNELLİUS ‘ YILAN MASALI ‘

CORNELİUS GELMEK İSTEMİYOR

Trabzonspor yeni sezon hazırlıklarına tüm hızı ile devam ediyor.  Teknik direktör Abdullah Avcı’nın forvet bölgesine transfer isteği şu andaki en önemli mesele Trabzonspor’da .

Sörloth’dan haber bekleyen Trabzonspor diğer transferleri yoklamaya devam ediyor. Trabzonspor Cornellius için tekrardan bir transfer teklifi gerçekleştirdi. 

Bu teklif Cornelius’un menajeri tarafından geri çevrildi.  Trabzonspor ikinci kez red almasından sonra bu transfer tamamen rafa kalkmış durumda. Cornellius’un ikinci teklifide reddetmesinden sonra menajeri hakkında bazı sorunların olduğu ortaya çıktı.

Cornellius’un menajeri belirtilene göre haftada 5 teklif geri çeviriyor. Avrupa’daki menajeri oyunlarının merkezinde bulunan bu isim bir çok dolandırıcılık olayı ile gündemde.  Gelen tekliflere astronomik cevaplar veren menajer güncel oyuncu piyasasını 3x seviyelerine getiriyor. Aldığı komisyonlar ile ön plana çıkan menajer oyuncularının isimlerini bir çok takım ile geçirip adeta bir reklam kampanyası yürütüyor.

Uefa’nın bu menajer oyunları için artık bir hamle yapması bekleniyor. Yapılacak hamlede futbolcuların transfer görüşmelerine bir sınırlama getirilmesi bekleniyor. Kulüplerin bu durumdan rahatsız olması ve kısmen dolandırıcılık sistemine benzeyen bu sistemin önlemler alınarak bitirilmesi kulüplerin ortak hamlesi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER