BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

BEŞİKTAŞ’TA TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

BEŞİKTAŞ’TA SÖZLEŞMELER YENİLENECEK

Bu sezon lider konumunda bulunan Beşiktaş ligi böyle bitirmesi halinde transfer hızını arttıracak. Beşiktaşta ilk transfer iç transferde olacak.

GHEZZAL’İN MENAJERİ ÇAĞRILDI

Beşiktaş’ta bu sezon hayal gibi bir sezon geçiren Ghezzal yönetimin ilk transferi olacak. Ghezzal ile diğer Türk takımlarının ilgilenmesi üzerine Ghezzal’ın menajeri açıklama yaparak Ghezzal’ın Beşiktaş dışında hiçbir takım ile görüşmeyeceğini açıkladı. Beşiktaş Ghezzal’in menajeri ile tesislerde görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede sözleşmenin kaç yıl olacağı ve Ghezzal’in yıllık maaşı konuşuldu. Görüşmeden sonra muhabirlerimize gelen bilgilere göre Beşiktaş Ghezzal’a yıllık 2.5 milyon euro’dan 3 yıllık anlaşma teklif etti.

ABOUBAKAR İLE SÖZLEŞME UZATILACAK

Beşiktaş’ta iç transfer gündeminde ikinci isim Vincent Aboubakar . Kamerun’lu yıldız bu sezon Beşiktaş’ta 29 maçta forma giyip 16 gol atıp 5 asist yapmıştı. Beşiktaş’ın Aboubakar’a 2 yıllık şözleşme sunduğu gelen bilgiler arasında . Beşiktaş Vincent Aboubakar’a yıllık 2 milyon euro’luk sözleşme teklif yapıldı. Beşiktaş Vincent Aboubakar’dan cevap bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER