BEŞİKTAŞ’MI ? FENERBAHÇE’Mİ ?

BEŞİKTAŞ’MI ? FENERBAHÇE’Mİ ?

DEV DERBİ HAKKINDA DETAYLAR HABERİMİZDE

BEŞİKTAŞ’TA EKSİK VARMI ? ABOUBAKAR DERBİYE YETİŞECEKMİ ? FENERBAHÇE’NİN EKSİKLERİ NELER ?

İKİ TAKIM PAZAR AKŞAMI SAAT 19:00 ‘DA KARŞI KARŞIYA GELECEK. İKİ TAKIM ARASINDA OYNANACAK 353. RANDEVUNUN KAZANANI KİM OLACAK. GERİDE KALAN MAÇLARDA FENERBAHÇE 133 , BEŞİKTAŞ 125 GALİBİYET ALDI , 93 KARŞILAŞMADA TARAFLAR BİRBİRLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYAMADI.

BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE DERBİSİNİ HALİL UMUT MELER YÖNETECEK. MAÇIN HAKEMİ HALİL UMUT MELER BU SEZON YÖNETTİĞİ MAÇLARDA BEŞİKTAŞ BİR GALİBİYET , İKİ YENİLGİ , BİR BERABERLİK ALDI . HALİL UMUT MELER’İN YÖNETTİĞİ FENERBAHÇE MAÇLARINDA İSE FENERBAHÇE DÖRT GALİBİYET BİR BERABERLİK ALDI . FENERBAHÇE’YE BU MAÇLARDA KENDİ LEHİNE 4 PENALTI ÇALDI.

BEŞİKTAŞ EN SON YENİLGİSİNİ KENDİ EVİİNDE TRABZONSPOR’A KARŞI ALDI . O MAÇTAN BU YANA BİLEĞİ BÜKÜLMEYEN BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE MAÇINA GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKIYOR.

FENERBAHÇE TARAFINDA İSE İSTİKRARSIZ GİDİŞ DEVAM EDİYOR . GEÇEN HAFTA İÇERDE GENÇLERBİRLİĞİNE MAĞLUP OLAN FENERBAHÇE’DE YÖNETİM VE TEKNİ DİREKTÖR BAZINDA İSTİFA BEKLENİYOR.

BEŞİKTAŞ’IN EKSİKLERİ NELER ? ABOUBAKAR ?

BEŞİKTAŞ’TA MONTERO , CENK TOSUN VE GÖKHAN TÖRE SAKAT OYUNCULAR ARASINDA YER ALIYOR. ABOUBAKAR’IN DURUMU İSE MAÇ SAATİNDE YAPILACAK SON ANTREMANA GÖRE BELİRLENECEK.

 

FENERBAHÇE’NİN EKSİKLERİ NELER ? SİNAN GÜMÜŞ ?

FENERBAHÇE’DE PEROTTİ , MESUT ÖZİL VE SADIK ÇİFTPINARIN SAKATLIKLARI BULUNUYOR. SON YAPILAN ANTREMANA TAKIMLA BİRLİKTE ÇALIŞAN SİNAN GÜMÜŞ İSE SAHADA OLUCAK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER