ABDULLAH AVCI AÇIKLADI   | ‘ SÖRLOTH’U … ‘

ABDULLAH AVCI AÇIKLADI | ‘ SÖRLOTH’U … ‘

ABDULLAH AVCI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı beinsports’a konuk oldu. Beinsports’ta açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı soruları yanıtladı.

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı transfer gelişmelerini açıkladı. Abdullah Avcı şu açıklamalarda bulundu ;

ABDULLAH AVCI PANDEMİ DÖNEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

🗣️ “Haftada iki kere testten geçiyorsunuz. Test sonuçlarını beklemek, bir maçın sonucunu beklemek gibi. Test, negatif geldiğinde gol sevinci gibi seviniyorsun. Pozitif geldiği zaman farklı planlar yapıyorsun.”

ABDULLAH AVCI İLK BAŞTA NELER YAŞADI ?

🗣️ Abdullah Avcı: “Trabzonspor’da göreve başladığımda teknik ve analiz olarak hazırdım. Nelere ihtiyaç olduğunu çok iyi biliyordum. İlk iki maçta 6 puan almamıza rağmen dalgalı bir oyunumuz vardı. Hücum veya savunma oyunu diye bir şey yok ikisini de oynayacaksın.”

ABDULLAH AVCI SEZON DEĞERLENDİRMESİNDE BULUNDU

🗣️ Abdullah Avcı: “32 haftada hiçbir zaman mahkum olan bir Trabzonspor yoktu. Her pozisyonda oyuncu kalitesini arttırdığımız bir oyuncu grubu oluşturmamız gerekiyor. İnatçı, vazgeçmeyen ve zihinsel olarak hep sahanın içinde kalan bir takım yaratmak istiyoruz.”

ABDULLAH AVCI TRANSFER ÇALIŞMALARINI AÇIKLADI

🗣️ Abdullah Avcı: “Bu lige uygun, fizikli olan ve oyunu kullanabilen bir stoper daha kadroya katmak istiyoruz. Sol bek konusunda çok ciddi çalışmalarımız var. Önümüzdeki sezon rekabeti yukarılara çıkaran bir yedek kulübesi istiyorum.”

🗣️ Abdullah Avcı: Orta sahaya bir marka oyuncu ile konuşuyoruz. Hamsik’i herkes ister. Keşke öyle bir şey olabilse ama bunlar için ekonominin uygun olması gerekiyor.”

🧤 Uğurcan Çakır

🗣️ Abdullah Avcı: “Her kulübün borçları var. Trabzonspor’un yarışabilmesi için Uğurcan’ın satılması gerekiyorsa ve oyuncu da bunu istiyorsa bunu değerlendirmek lazım. B ve C planları için çalışmalar yapıyoruz.”

ABDULLAH AVCI SÖRLOTH TRANSFERİNİ AÇIKLADI

🗣️ Abdullah Avcı: “Sörloth keşke olsa… Başkanımız çalışmalar yapıyor. Kolay transferler değil bunlar. Sörloth’u bekleyeceksek, ben beklemeye razıyım. Olabiliyorsa bu bizi mutlu eder, olamıyorsa da B planımıza hazırlık yapıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ERTAN HABER